OSTUINFO

Valige poest kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate muuta ja vajadusel ka kaupu ostukorvist eemaldada. Enne tellimuse esitamist valige endale sobiv kauba kättetoimetamise viis. Matemaailm saadab klientidele kaupa:
o    Post24 pakiautomaati,
o    SmartPosti pakiautomaati.
ELS kulleriga kohaletoimetamiseks tuleb tingimused leppida kirjutades info@matemaailm.eu
NB! Ainult eelneval kokkuleppel (info@matemaailm.eu) on võimalik teha tellimus ilma saatekuluta. Oluline on enne saada selgeks, kas Teile sobival hetkel on järeletulemine võimalik. Juhul, kui kokkulepe on sõlmitud on kaubale võimalik järele tulla TARTUS kokkulepitud ajal ja kohta.
 
NB! Tellides kauba postiga peate kindlasti sisestama oma mobiiltelefoni numbri.
 
Maksta on kõige lihtsam kohe pärast tellimuse esitamist Swedbanki või SEB Panga pangalingi abil. Kui soovite maksta mõne teise panga kaudu, siis peate kirjutama info@matemaailm.eu ja saadame teile arve mille saate maksta ja peale makskorralduse meile saatmist on tellimus vormistatud.
 
Tellitud kaubad paneme posti peale maksekorralduse saamist. Kui te ei ole arvet ühe nädala jooksul tasunud, siis teie tellimus tühistatakse.
 
Kui te ennast e-poes kindlalt ei tunne, siis võite tellimuse meile alati saata ka meiliaadressile info@matemaailm.eu. Ärge ainult unustage tellimusele lisada oma nime ja korrektset postiaadressi ja telefoni.
 
Tellimuste postitamine:
- Me viime tellimusi posti E-R vastavalt tellimuste laekumisele. Proovime anda endast parima, et tellimus saaks postitatud viie tööpäeva jooksul peale arve tasumist. Suvel võib ooteaeg olla ka pikem. Kui pakiga on kiire, siis tuleb kindlasti selllest kirjutada tellimuse infosse ja/või kirjutada info@matemaailm.eu ja/või helista +372 5231423
- Pakk jõuab reeglina kohale postitamisest 2 tööpäeva jooksul. Seda nii Eesti Posti kui ka SmartPosti kaudu.
- Kui tellimus ei ole Eesti piires teieni 7 tööpäeva jooksul jõudnud, siis palun võtke ühendust kas oma elukohajärgse postkontoriga või meiega.